|

Kampania BohaterON – zza kulis

Zostałam zaproszona do udziału w kampanii promującej tegoroczną edycję Nagrody BohaterONy im. Powstańców Warszawskich. Chociaż mam męża fotografa i wielokrotnie stawałam przed obiektywem, to jednak nigdy nie pozowałam ze statuetkami ważącymi łącznie prawie 6,5 kg. Nie było zatem łatwo!

Na początku trafiłam do… bajki – a konkretnie do BajkaStudio.

Na miejscu zostałam oddana w ręce charakteryzatorki Sylwii Zawiszewskiej, która perfekcyjnie przykryła ślady nieprzespanych nocy – uroków macierzyństwa.

Uczesana i umalowana stanęłam przed obiektywem Piotra Litwica.

Skorzystaliśmy z okazji i zrobiliśmy sobie rodzinne zdjęcie.

Na planie pojawił się przesympatyczny pan Jan Witkowski ps. „Jaś”, który odciążył moje ręce, przejmując jedną ze statuetek.

Źródło: BohaterON
Źródło: BohaterON
Źródło: BohaterON

Po sesji fotograficznej udałam się na nagranie do spotu reklamowego. Nie mam zdjęć, ale efekt końcowy można podziwiać tutaj:

Uczestniczenie w tym przedsięwzięciu to dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Cieszę się, że dostrzeżono moje działania promujące historię Powstańców Warszawskich. Zachęcam do wzięcia udziału w 4. edycji mojego ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Powstańcy’44 – pamiętamy!” oraz wsparcia finansowego na rzecz Powstańców za pośrednictwem skarbonki.

Podobne posty

Dodaj komentarz